תזמון פוסטים בפייסבוק ובאינסטגרם

זמן קריאה: 2 דקות

כמה פעמים קרה לכם שהחלטתם לעלות פוסט ביום מסויים לדף העסקי ושכחתם? אנחנו מניחים שהרבה. ולכן, לצורך ניהול שוטף של דף עסקי בפייסבוק והעלאה מראש של פוסטים בזמנים מוגדרים מראש – מומלץ להשתמש בכלי לתזמון פוסטים בפייסבוק.

איך מתזמנים פוסט לפייסבוק ולאינסטגרם?

לפייסבוק יש כלי שנקרא Creator Studio שדרכו ניתן לתזמן פוסטים מראש לפייסבוק ולאינסטגרם.
לאחר שהתחברתם למערכת באמצעות חשבון הפייסבוק שלכם, תגיעו למסך הראשי. בחלק העליון ניתן לנווט בין דף הפייסבוק לדף האינסטגרם. כעת יש ללחוץ על המקש השמאלי למעלה צור חדש ולבחור באפשרות יצירת פוסט.

בשלב הזה אתם מעלים את התוכן של הפוסט באופן רגיל כמו כל פוסט, ובמקום לבחור באפשרות מצד שמאל למטה של פרסם, אתם לוחצים על החץ התחתון. בעת הלחיצה על החץ, תיפתח לכם האפשרות של תזמון פוסט – אתם לוחצים על זה בוחרים תאריך ושעה שאתם רוצים שהפוסט יתפרסם – ולוחצים על שמור.

לאחר חזרה למסך הראשי תוכלו בחלונית ניווט השמאלית, תחת: טרם פורסמו – לראות את כל הפוסטים שמתוזמנים ולעשות בהם שינויים או לבטל אותם אם צריך.
שימו ???? כי דרך המערכת ניתן לעלות גם סטורי, אבל רק באופן מיידי ולא לתזמן אותם כמו פוסטים.

לסיכום תזמון פוסטים בפייסבוק

ניהול של דף פייסבוק באופן אורגני על ידי העלאת פוסטים באופן קבוע – הוא לא פחות חשוב מפרסום ממומן בפייסבוק. ולכן, כל בעל עסק שיש לו דף עסקי כיום ורוצה לנהל את העמוד שלו בצורה מסודרת, חשוב שישתמש בכלי הזה של פייסבוק לתזמון של פוסטים באינסטגרם ובפייסבוק. אנו ממליצים בתחילת החודש לתזמן את הפוסטים מראש לכל החודש. ככה זה יעשה לכם סדר בתוכן שאתם מעלים לדף העסקי, ותוכלו לייצר קביעות של ימים ושעות מסוימות שהחלטתם לעלות את הפוסטים.

אהבתם את המאמר? שתפו אותו!
רועי הללי
רועי הללי
רועי הללי מתמחה בבניית אתרי וורדפרס ופרסום בגוגל וברשתות. בעל ניסיון בבניית אתרים למגוון לקוחות וניהול של קמפיינים מורכבים בתקציבים גדולים במיוחד.
צריכים ייעוץ שיווקי לעסק? דברו איתנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

תמונת עיר לתפריט בניית אתרים
שנחזור אליכם? השאירו פרטים!
התקשרו אלינו
052-4464862

זמינים גם בהודעות

תמונה של אסטרונאוט באתר סיט ווב בניית אתרים

איזה כיף שהגעתם לכאן

מה עכשיו? זה הזמן לדבר איתנו ולהטיס את העסק שלכם קדימה!

השאירו פרטים ונחזור אליכם!