בניית דף נחיתה

בניית דף נחיתה לעסקים

אנו בחברת SITE WEB מציעים עבורכם שירות של בניית דפי נחיתה בעיצובים מיוחדים. דפי נחיתה ממירים במיוחד שהולכים להביא לכם הרבה לידים חדשים לעסק. לפני שמתחילים לעצב את דף הנחיתה ולבנות אותו, חשוב להבין את המטרה שלו ולתכנן אסטרטגיה ברורה. אנו נלמד את העסק שלכם, נבין את היתרונות שלו ורק לאחר מכן נתחיל בתכנון ועיצוב דף נחיתה כך שיהיה ממוקד ויעיל.

נשמע לכם מעניין? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

מה זה דף נחיתה?

דף נחיתה הוא אתר אינטרנטי של עמוד בודד שנועד בדרך כלל לפרסום במדיות השונות (בדגש על גוגל ופייסבוק) ולאיסוף לידים ע"י השארת פרטים / חיוג לבית העסק / שליחת הודעה. דף נחיתה יכלול בד"כ מידע מפורט ממוקד על המידע / השירות שהעסק רוצה לשווק.

דף נחיתה או אתר אתר תדמית?

כל עסק שמקבל החלטה להיכנס לתחום הדיגיטל ולבנות אתר אינטרנטי, שואל את עצמו מה עדיף אתר תדמית או דף נחיתה? זו שאלה שיכולה להיות קשה אבל אם מפרקים אותה לעומק ומבינים מה המטרה של בניית האתר האינטרנטי, היא יכולה להיות שאלה פשוטה למדי. צירפנו עבורכם מספר יתרונות וחסרונות של עמוד נחיתה מול אתר תדמית.

יתרונות

עלות הקמה

עלות של בניית דף נחיתה זולה משמעותית מעלות בנייה של אתר תדמית מלא. הסיבה לכך פשוטה: דף נחיתה מכיל דף אחד בודד שצריך לבנות, לעומת אתר תדמית המכיל מספר של עמודים.

פוקוס ומיקוד

בגלל שדף נחיתה הוא עמוד אחד בלבד שאין בו תפריט ניווט עליון ותחתון, יש בו כמה שפחות הסחות דעת והוא ממוקד מאד למטרה שאתם מכוונים.

אחוז המרה גבוה יותר

הוכח מחקרית כי אחוזי ההמרה בדף נחיתה גבוהים ב-20% יותר מאשר אתר תדמית רגיל. זאת בשל העובדה כי דף הנחיתה ממוקד יותר למטרה של הגולש.

חסרונות

אין אפשרות לבצע קידום אורגני

דף נחיתה נועד אך ורק לפרסום ממומן, ואין אפשרות טכנית לקדם אותו ע"י קידום אתרים אורגני בגוגל. הסיבה לכך פשוטה: הוא מכיל רק עמוד בודד, וצריך הרבה יותר מזה בשביל להתקדם בגוגל.

חוסר בפרטים בדף

בגלל שדף נחיתה הוא עמוד אשר ממוקד מטרה להבאת לידים ומכירה, יכול להיות הרבה פעמים שיהיה חסר בו פרטים אשר חשובים ללקוחות הפוטנציאלי.

לידים פחות איכותיים

לידים שמתקבלים מדפי נחיתה בד"כ יהיו פחות איכותיים מלידים המתקבלים מאתר תדמית. הסיבה לכך: שבאתר תדמית אנשים עברו תהליך עד שהם השאירו פרטים, קראו על החברה, על השירותים שלה ועוד ולכן הם יהיו יותר קלים לסגירה. לעומת דף נחיתה שממוקד רק להשארת פרטים ויצירת קשר.

מה אתם ממליצים?

 • אם יש לכם עסק עם מגוון של שירותים שהוא מיועד לטווח ארוך- העדיפות הראשונית היא בנייה של אתר תדמית. לאתר שכזה תוכלו להוסיף עמודים ללא הגבלה ולקדם אותו בטווח הארוך בגוגל.
 • אם יש לכם מוצר יחידי או שיש לכם שירות אחד שאתם נותנים – וכמות התקציב שלכם מוגבלת – עמוד נחיתה ממוקד למוצר/ השירות שאתם מציעים ללא ספק יעשה את העבודה.
  עדיין מתלבטים? אנו בחברת SITE WEB בניית אתרים זמינים עבורכם לכל שאלה!

דפי נחיתה ממוקדי מטרה לעסקים

דף נחיתה הוא כלי חשוב מאוד לעסקים מכיוון שזה הרושם הראשוני שמקבלים לקוחות פוטנציאליים מהעסק. המטרה העיקרית צריכה להיות להמיר מבקרים ללקוחות. זה יכול להיות קשה לפעמים, כי יש הרבה אלמנטים עיצוביים שונים שצריכים להתאחד בכדי שזה יהיה יעיל.
הדרך היעילה ביותר להמיר מבקרים ללקוחות היא על ידי מתן מידע ברור, תמציתי ומשכנע לגבי המוצרים או השירותים המוצעים על ידי העסק.

דפי נחיתה משמשים ליצירת המרות באינטרנט. חלק מהשימושים הנפוצים ביותר עבור דפי נחיתה הם יצירת לידים, קידום מוצרים ומכירות. הצורך בדף נחיתה תלוי ביעדים העסקיים שהעסק רוצה להשיג:

 • אם העסק מציע שירות מיוחד – נמקד את כל הדף שידבר על אותו שירות ונדאג לכך שיתקבלו כמה שיותר לידים ממוקדים של מבקרים המתעניינים באותו שירות.
 • אם העסק מציע מוצר למכירה – נמקד את הדף על אותו מוצר ונדאג שיהיו כמה שיותר שיחות התעניינות על אותו מוצר.
שנחזור אליכם למידע נוסף? השאירו פרטים!

4 דגשים בבניית דף נחיתה מצליח

 • הבנה של השירות/ המוצר
  הבנה של השירות/ המוצר

  השלב הראשוני והחשוב ביותר בבנייה של דף נחיתה מצליח: הוא הבנה של המוצר או השירות שהעסק מספק והייחודיות שלו לעומת המתחרים. ככל שתמקדו את הדף במוצר או השירות שלכם, תסבירו עליו ותפרטו למבקר באתר, כך אחוזי ההמרה יהיו טובים יותר.

 • מיקוד זה שם המשחק
  מיקוד זה שם המשחק

  בשונה מאתר תדמית דף נחיתה מוצלח חייב להיות ממוקד מאד. ולכן חשוב להתמקד בשירות / מוצר אחד בלבד ולא להתפזר ולהציע מספר של שירותים או מוצרים שיבלבלו את הלקוח ויגרמו לו 'ללכת לאיבוד'.

 • עיצוב נכון של דף הנחיתה
  עיצוב נכון של דף הנחיתה

  דף נחיתה חייב להניע לפעולה. ולכן חשוב שבדף יהיה הנעה לפעולה שתגרום ללקוח להשאיר פרטים/ הודעה או לחייג לבית העסק. חייב לעצב את הדף כך שלאחר כל פסקה תהיה הנעה לפעולה שתגרום ללקוח ליצור אתכם קשר.

 • דף שמשדר אמינות
  דף שמשדר אמינות

  חשוב שדף הנחיתה ישדר אמינות רבה בעיני המבקרים זאת על ידי הוספת לוגו החברה, תמונות ברורות של המוצר או השירות ותוכן איכותי וממוקד שמסביר ללקוח בדיוק מה אתם עושים / מציעים.

מידע נוסף על דף נחיתה בוורדפרס

דף נחיתה

מה תקבלו אצלנו בבניית דף נחיתה?
 • בניית דף נחיתה בוורדפרס
 • עיצוב דף נחיתה מותאם אישית
 • כתיבת תוכן עסקי ושיווקי
 • הנעה לפעולה ויצירת קשר
 • התאמה מלאה לכל סוגי המכשירים

שאלות ותשובות על דף נחיתה

כל עסק שיש לו מוצר / שירות אחד ייחודי והוא רוצה להתחיל לשווק אותו באינטרנט ע"י פרסום ממומן בגוגל | פרסום בפייסבוק ועוד. 

אפשר לחלק את זה ל-2:

 1. עסק שיש לו מספר שירותים או מוצרים שהוא מציע, פחות יתאים לו דף נחיתה ויותר יתאים לו אתר תדמית. זאת מהסיבה שפירטנו למעלה שדף נחיתה צריך להיות ממוקד בשירות / מוצר אחד.
 2. עסק שרוצה לבנות נכס דיגיטלי לטווח ארוך, ורוצה לשלב בו קידום אתרים בגוגל. לעסק שכזה דף נחיתה של עמוד בודד לא יעזור והוא יצטרך אתר תדמית עם מספר עמודים ופוסטים שיאפשרו תהליך של קידום בגוגל.

בניית דף נחיתה מחיר: המחיר משתנה בהתאם לעיצוב הנדרש לכל עסק, כמות התוכן ועוד. ולכן, הצעת מחיר תישלח אליכם באופן מסודר לאחר שיחת ייעוץ והבנה מלאה של צורכי העסק שלכם.

אנחנו לא באים להתחרות במחירים שיש בשוק, אנחנו יודעים מה אנחנו שווים ומה איכות הדף נחיתה שתקבלו אצלנו. בנוסף, אצלנו אין הפתעות ואין תוספות בדרך, המחיר שנתנו לכם בהצעת מחיר זה המחיר שתשלמו. 

בשלב הראשוני נבצע שיחת ייעוץ להבנת צורכי העסק. לאחר מכן נשלח לכם הצעת מחיר מסודרת, ולאחר קבלת האישור נתחיל בביצוע העבודה. אם יש לכם לוגו נוכל להשתמש בו, ואם לא נעצב לכם לוגו חדש לעסק ללא עלות. לאחר סיום בניית דף הנחיתה תוכלו לראות את העמוד ונבצע תיקונים בהתאם.

אצלנו בחברת סייט ווב דיגיטל תקבלו אלמנטור פרו במתנה למשך שנה!

תוסף wp rocket תוכנת ניקוי מטמון שתטיס לכם את דף הנחיתה. 

בנוסף: אצלנו תקבלו גם אחסון אתר למשך שנה ללא עלות. 

עיצוב דף נחיתה : אנו בחברת סייט ווב נעצב לכם דף נחיתה בוורדפרס שיביא לכם הרבה לידים. 

מאמרים שאתם חייבים לקרוא

פיתוח אתרים הוא היבט מכריע בעולם הדיגיטלי שלנו. סעיף מבוא זה יעזור לכם להבין את היסודות של פיתוח אתרים וחשיבותו...
אם אתם מתכננים ליצור אתר באמצעות וורדפרס, אחת ההחלטות הראשונות שתצטרכו לקבל היא באיזו תבנית להשתמש. תבניות וורדפרס, הידועות גם...
אתר אינטרנטי הוא הדבר הראשון שלקוחות פוטנציאליים רואים כאשר הם מחפשים רואה חשבון (בגוגל). לכן חשוב מאוד שהאתר שלכם יהיה...
בכל הנוגע למסעדות, אתר אינטרנט הוא אחד מערוצי השיווק החשובים ביותר. אתרי אינטרנט הם דרך מצוינת לספק מידע על המסעדה,...

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן